Engelli web sitesi için tıklayın

Haberler

KÜÇÜK TAMER’İN FUTBOL HAYALİNİ BAŞKAN YÜCEL GERÇEKLEŞTİRDİ

11.03.2017 16:02:00Bir Köy Bir Çocuk Bir Hayal projesi kapsamında Alanyaspor Fenerbahçe karşılaşmasını izlemek isteyen Tamer Yıldırım’ın bu hayali Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel gerçekleştirdi. Başkan Yücel minik taraftarın bu heyecanına ortak olarak maçı onunla birlikte izledi.

      KÜÇÜK TAMER’İN FUTBOL HAYALİNİ BAŞKAN YÜCEL GERÇEKLEŞTİRDİ

Bir Köy Bir Çocuk Bir Hayal projesi kapsamında Alanyaspor Fenerbahçe karşılaşmasını izlemek isteyen Tamer Yıldırım’ın bu hayali Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel gerçekleştirdi.  Başkan Yücel minik taraftarın bu heyecanına ortak olarak maçı onunla birlikte izledi.

Geçtiğimiz aylarda Alanya Belediyesi tarafından başlatılan Bir Köy Bir Çocuk Bir Hayal projesi kapsamında kırsal mahallelerde bulunan ilkokullardaki öğrencilerin hayallerini ve isteklerini gerçekleştiren Alanya Belediyesi bu kez de Payallar Büyükyer İlkokulu’nda öğrenim gören Tamer Yıldırım’ın hayalini yerine getirdi.

Fenerbahçe’yi çok seven ve onun maçını canlı izlemeyi çok istediğini belirten Tamer Yıldırım’ın bu isteğini Başkan Yücel yerine getirdi. Cuma akşamı oynana Alanyaspor Fenerbahçe karşılaşmasını küçük taraftar ile birlikte izleyen Başkan Yücel, onların hayalini gerçekleştirmek bize büyük mutluluk veriyor dedi.

60 OKULDAN 60 ÖĞRENCİNİN HAYALİ GERÇEKLEŞTİRİLECEK

Bir Köy Bir Çocuk Bir Hayal projesini yürüten oyuncu ve tiyatrocu Nil Banu Engindeniz, 60 çocuğun daha hayalini gerçekleştireceklerini söyledi.

Yaklaşık 3 ay önce bu projeyi başlattıklarını belirten Engindeniz, ‘’ Kırsalda bulunan okullarımızı tek tek dolaşarak her öğrencimizin hayalini sorduk.  Proje kapsamında 60 okulu ziyaret ettik. Yine öğrencilerden oluşan 7 kişilik  jüri her okuldan bir öğrencinin hayalini seçti. Öğrencilerimizin hayallerini 25 Mayıs tarihine kadar sırasıyla yerine getireceğiz’’ dedi.