Engelli web sitesi için tıklayın

Haberler

ENGEL TANIMAYAN ÖĞRENCİLER BAŞKAN YÜCEL’İ ZİYARET ETTİ

17.03.2017 13:51:00Antalya’da gerçekleştirilen Masa Tenisi Şampiyonası’nda dereceye giren ve 16 madalya kazanan Alanya Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Okulu’nun sporcuları Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’i ziyaret etti.

Ortaokuldan mezun olmuş özel öğrencilere mesleki eğitim veren Alanya Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi öğrencileri ve eğitmenleri, Antalya’da gerçekleştirilen spor müsabakalarının ardından Başkan Yücel’i ziyaret etti. Antalya’da yapılan özel sporcular spor müsabakalarında koşu, maşa tenisi ve gülle atmada 4’ü altın 16 madalya kazanarak Antalya birinciliğini kazanan özel sporcular madalya heyecanını Başkan Yücel ile paylaştılar.

YÜCEL: “HER ZAMAN YANLARINDAYIZ”

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, özel sporculara her türlü desteği vermeye devam edeceklerini belirtti. Dereceye giren sporcuları tebrik eden Başkan Yücel; “Belediyenin tüm olanaklarından faydalanmanız ve diğer talepleriniz içinde her zaman yanınızdayız.” diye konuştu.

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, özel sporculara çeşitli hediyeler verdikten sonra onlarla bir de hatıra fotoğrafı çektirdi.