Engelli web sitesi için tıklayın

Haberler

ALANYA BELEDİYESİ’NDEN 3 MAHALLEYE DAHA ÇOCUK PARKI

19.04.2017 13:43:002018 Yılına kadar parksız mahalle bırakmamayı hedefleyen Alanya Belediyesi, Toslak, Kayabaşı ve Gümüşgöze mahallelerinde çocuklar için yapılan oyun parklarını hizmete sundu.

        

 

Alanya Belediyesi, çocuklara yönelik hizmetlerine kırsalda ve merkezde devam ediyor. Alanya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekipler merkez mahallelerde olduğu gibi, kırsal mahallelerde de çalışmalarını hızla sürdürüyor. Son olarak Toslak, Kayabaşı ve Gümüşgöze Mahallelerinde bulunan park alanlarının çevre düzenlemesi yapılarak çocukların güvenle oynayabilecekleri alanlar oluşturuldu.

 

Oyun grupları yerleştirilen park alanına vatandaşların oturabileceği banklar da kondu. Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel; “Alanya Belediyesi geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın güven ve huzur içinde eğlenebilmesi bizlerin en büyük görevidir. Kırsal mahallelerimizde 2018 yılına kadar parkı olmayan mahallemiz kalmayacak şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 3 Mahallemize yeni park kazandırarak bölgede yaşayan çocuklarımızın hizmetine sunduk.” dedi.