Engelli web sitesi için tıklayın

Haberler

TFF PLAJ FUTBOLU LİGİ FİNALLERİNDE KURA ÇEKİMİ YAPILDI

20.09.2017 17:44:00



Türkiye Futbol Federasyonu tarafından Alanya Belediyesi’nin ev sahipliği ile düzenlenecek olan Tff Plaj Futbolu Ligi Finalleri başlıyor.

TFF PLAJ FUTBOLU LİGİ FİNALLERİNDE KURA ÇEKİMİ YAPILDI

 

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından Alanya Belediyesi’nin ev sahipliği ile düzenlenecek olan Tff Plaj Futbolu Ligi Finalleri başlıyor.

 

Galip Dere Plajı’nda 21-27 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek turnuvanın teknik toplantısı ve kura çekimi Alanya Belediyesi Meclis Salonu’nda yapıldı. Finallerde; bölgesel liglerde düzenlenen 16 etapta birincilikleri elde eden Seferihisar Cıttaslow, Land Of Legends Theme Park Alanyaspor, Manavgat Belediyespor, Karasu Yalı Sahilspor, Selçuk Gençlikspor, Karataş Spor, 19 Mayıs Belediyesi, Kocaeli Bş Park Bahçeler, Köyceğiz Belediyespor, Gpay Baranselspor, Teiaş Spor, Adilcevaz Belediyespor, Gümüldürspor, Erol İnşaat, Arsuz Belediyesi, Erciş Bld. Spor takımları mücadele edecek.

Maç programı şöyle;

Saat

Maç No

21.09.2017

22.09.2017

23.09.2017

24.09.2017

25.09.2017

26.09.2017

27.09.2017

09:30

1. Maç

SEFERİHİSAR CITTASLOW - SELÇUK GENÇLİK

LAND OF LEGENDS TP ALANYA - GPAY BARANSELSPOR

19 MAYIS BELEDİYE - TEİAŞ SPOR

DİNLENME GÜNÜ

 

 

 

11:00

2. Maç

KÖYCEĞİZ BLD. SPOR - GÜMÜLDÜRSPOR

KARATAŞ SPOR - EROL İNŞAAT

MANAVGAT BLD.SPOR - ARSUZ BELEDİYESİ

12:30

3. Maç

LAND OF LEGENDS TP ALANYA - KARATAŞ SPOR

MANAVGAT BLD.SPOR - TEİAŞ SPOR

KOCAELİ BŞ. PARK BAHÇELER - ADİLCEVAZ BLD. SPOR

14:00

4. Maç

GPAY BARANSELSPOR - EROL İNŞAAT

19 MAYIS BELEDİYE - ARSUZ BELEDİYESİ

KARASU YALI SAHİL SPOR - ERCİŞ BLD. SPOR

çeyrek final

(A1 – B2)

15:30

5. Maç

MANAVGAT BLD.SPOR - 19 MAYIS BELEDİYE

KARASU YALI SAHİL SPOR - ADİLCEVAZ BLD. SPOR

SELÇUK GENÇLİK - KÖYCEĞİZ BLD. SPOR

çeyrek final

(D1 – C2)

yarı final

(A1.B2 – D1.C2)

3.LÜK MAÇI

17:00

6. Maç

TEİAŞ SPOR - ARSUZ BELEDİYESİ

KOCAELİ BŞ. PARK BAHÇELER - ERCİŞ BLD. SPOR

SEFERİHİSAR CITTASLOW - GÜMÜLDÜRSPOR

çeyrek final

(B1 – A2)

yarı final

(B1.A2 – C1.D2)

FİNAL

18:30

7. Maç

KARASU YALI SAHİL SPOR - KOCAELİ BŞ. PARK BAHÇELER

SEFERİHİSAR CITTASLOW - KÖYCEĞİZ BLD. SPOR

KARATAŞ SPOR - GPAY BARANSELSPOR

çeyrek final

(C1 – D2)

 

 

20:00

8. Maç

ADİLCEVAZ BLD. SPOR - ERCİŞ BLD. SPOR

SELÇUK GENÇLİK - GÜMÜLDÜRSPOR

LAND OF LEGENDS TP ALANYA - EROL İNŞAAT